fabrikë të re

Ne jemi duke ndërtuar një fabrikë të re përqafim në provincën Anhui tani më shumë detaje dhe foto do të jetë ndan me ju më vonë.


Ora Post: Dec-11-2018

WhatsApp Online Chat !